Duben 2014

Darwinovy ceny

30. dubna 2014 v 15:20 | *Lolly |  Ostatní

Tohle musíte vidět! Napůl smutný, ale my se hlavně smáli (se spolužáky)... :D :D :D


2/30

29. dubna 2014 v 20:48 | *Lolly |  Píšu

2.den - Co bych chtěla od života

K tomuhle tématu vám toho vážně moc neřeknu. Co bych chtěla od života? Šťastné přátele, zdraví rodinu, milujícího
kluka. S kamarády bych vyrazila na oslavu nebo někam se pobavit. S nejlepší kamarádkou bych letěla k moři - válely bychom si šunky na pláži a všichni by nám záviděly naše sexy pozadí (vtip). S nejlepším kamarádem bych pořád dokola dělala selfie a smála se mu, jak tam vypadá... :D :D Jo, jsem fakt zlá! :D
Rodinu, ať si každý myslí co chce, miluju. Kdo by ne? Nechte toho! Každý máme nějakým způsobem rádi svoje rodiče, bratra nebo sestru. I když někdy mě fakt štvou, i když někdy štvu já je. Bez nich bych nebyla tam, kde jsem. Není to vrchol světa, ale je to můj vrchol. A jsem na svoji rodinu pyšná!
S milujícím klukem bych letěla do Paříže. Nikdy jsem tam nebyla. Tohle je takovej můj, trochu větší, sen. Chci někoho, komu se budu líbit v teplácích a vytahaném triku, rozcuchaných vlasech a nenamalovaná. Někoho, kdo přijme moje chyby a nebude mě z nich vinit. Nebudu lhát. Na vzhledu mi trochu záleží. Ale nebojte, není to žádnej JB a pod. Ale...Trochu svaly mít musí! :D Nebudu tady rozepisovat přesný popis. A tak snad se tento článek líbil. S láskou vaše *Lolly.
(autorka fotky: *Lolly)

1/30

28. dubna 2014 v 11:48 | *Lolly |  Píšu

Rozhodla jsem se, že si taky zkusím projekt 30 dní. Témata budou stejná, jako měla moje kamarádka Biezz. A dneska už napíšu první. :) Snad se bude líbit....

1.den - Moje maličkost...Aneb já

No, nevím, jestli jsem nějak zajímavá. Jsem normální (alespoň doufám) holka z "vesnico-města". Je mi 15 a vesluju. Veslovaní mě baví už skoro 2roky a hodlám to číslo zvýšit. Mimo to chodím do ZUŠ na kytaru, sólový zpěv a sbor. Kdysi jsem chodila ještě na keyboard a klavír, ale u toho už jsem se neměla tolik co naučít, tak jsem přešla na zpěv. Letos v září nastoupím na střední. JO, už se na to nehorázně těším!! :) Baví mě například hudba (jak jinak) a fotografování. Vzhledem k tomu, že sotva příjdu ze školy, jdu rovnou na trénink, nemůžu říct, že mě baví flákat se venku s kamarády. Hodně kamarádů mám na vesláku, a tak se sice neflákáme, ale bavíme se, podobně jako ostatní. Teď, kdybych s tím sekla, bych už neměla co dělat. Líbí se mi, že mám den, co se dá popsat jako ŠKOLA-NĚKDY HUDEBKA-TRÉNINK. Může to někomu znít hrozně, ale já jsem si už zvykla na to, že celý týden mám hodně nabytý, a vyhovuje mi to. Hodně lidí se napíklad taky díví, že mi nevadí, že nemám čas na kamarády. Já čas mám. :) Ve škole vidím jedny kamarády, kteří by se mě stejně nezeptali "Mužeš dneska odpoledne ven?", a na vesláku druhé, se kterýma se bavím před tréninkem, když není težký trénink, tak o tréninku, při běhu či mezi posilováním a po tréninku... Nic "zajímavějšího" se u mě najít nedá. ;) Tak se zatím mějte famfárově! <3
S láskou vaše *Lolly.
(autor fotky: Marie Hamerová)

víkend

24. dubna 2014 v 20:01 | *Lolly |  Ostatní
Tak a už je tu víkend. Skoro. :)
Jelikož budeme mít závody, nebudu se moci věnovat blogu. Takže další článek očekávejte v pondělí. :)
Hezký víkend,
přeje *Lolly.

PRVNÍ ZÁVODY

22. dubna 2014 v 14:00 | *Lolly |  Little me
Jestli si čtete NEWS, nedávno tam bylo, že jsem měla 12.4. závod. Po zimně to byl 1.závod na vodě (konečně, už mi to chybělo). Sice na 6km (je to fakt hodně jet kolem půl hodiny závod), běžný závod u nás dorostenců je na 1,500, ale i tak. Na závody se vždy těším. Těším se na kamarády, co mám v jiných klubech po celé ČR. Těším se na celkovou atmosféru. Těším se na pozorování kluků, co tam chodí jen v kratěsech. Nebo když mají tričko, tak je 'na tělo'... Jo, tohle mě nikdy neomrzí. :D Během jara a léta je spousty závodů, takže víkendy nemám volný. A když už není závod, trénujeme navíc. Den před závody máme lehčí trénink a pak rozděláváme lodě, aby se mohly dát na vlek. A když už máte rozdělanou loď a všechno okolo, máte nějakou dobu čas na blbnutí. Vlastně celý to je taková spíš zábava. Někdo pomáhá tomu, druhý zas tomu. Máte si s kým povídat. No a když už jsou všechny lodě na vleku, máte čas se fotit! :D
A zde je ukázka, jak by to mělo vypadat. Mimochodem, kdyby někdo nevěděl:
Moje maličkost je uplně napravo. Ale to není to důležité... Důležitá osoba je druhá z leva. Tato naše šikovná holčina je mistrině ČR na dlouhé dráze - 6km v Hoříně z kategorie dorostenky 1x (ze závodů toho 12.4.)
S láskou vaše *Lolly. (autor fotky: Žužu)

SOUTĚŽ

21. dubna 2014 v 17:41 | *Lolly |  Píšu

Zdravím holky! :)

Tak, jak jste si užili dnešek? Mě teda docela bolí zadek! :D Z 20vajíček nezbylo ani jedno. A ještě jsme museli nějaký vzít bráchovy, co si vykoledoval... :D:D Takže jo, my jsme na mizině!
Chtěla jsem se vás zeptat, jestli byste uvítali nějakou soutěž. Podle toho, jestli se budete chtít zapojit, se rozmyslím, o čem by ta soutěž byla.
Takže pište! :)
S láskou vaše *Lolly

Velikonoce

20. dubna 2014 v 13:48 | *Lolly |  Píšu
Jo, konečně Velikonoce, a konečně den volna!! :3 Ano, od čtvrtka do soboty jsme trénovali 2x denně a dneska jsme měli dopolední trénink. Moc jsem si těch prázdnin neužila no..:D Dneska jsme na závěr (za to, že jsme to přežili) dostali každý čokoládový vajíčko. No, dostali... Ty vajíčka byla poschovávána po celé zahradě na loděnici! :D A tak jsme si zavzpomínali na dětská léta. Musím říct, že během těch dnů, co jsem naveslovala přes 80km (je to dost), plus jdme chodili odpoledne po tréninku do posilovny, se cítím fakt vyčerpaně, a ten odpočinek, i když jen jednodenní, ale přece jen, už nutně potřebuju! Máma do mě narvala 3 sirupy a 4 prášky! :DD Kašel, rýma, mluvim jak... :D Doufám, že vy jste na tom o něco líp. Ne, že bych si stěžovala. To já na ty tréninky chodím ráda, jinak bych neměla co dělat, ale ten odpočinek fakt bodne. Užijte si zítřejší Velikonoce, a připravte se. Zase škola...Ach bože, proč škola začíná tak brzo?! Zdá se mi, že do tý školy chodím, abych byla s kamarády. Jsem totiž v 9., takže tohle pololetí, jako skoro každý, na to uplně kašlu. Pokud to nevytáhnu, tak to vypadá, že to bude asi moje nejhorší vysvědčení. :D:D No, maminka nebude mít radost. Ale už ji na to tak nějak připravuju. Aby potom úplně nevyšilovala. Pak nabytý prázdniny (letím do Řecka s babi, pak jedeme do Rakouska s rodinkou, protáhneme to až do Chorvatska, až se vrátíme, chvíli na to jedu na tábor a nakonec na soustředění). Máte už taky plány na léto?
A tím bych to dneska asi skončila. :) Mějte se krásně a hezký zbytek prázdnin všem, co tohle čtou! Mám vás ráda!♥
S láskou vaše *Lolly.
(autor fotek: *Lolly)

Co bude letos IN?

17. dubna 2014 v 19:42 | *Lolly |  Fashion
Ahojky :)
Takže jsem hledala a hledala, až jsem něco našla. Jelikož do složky FASHION jsem ještě nic nepřidala, rozhodla jsem se to dnes změnit. Popíšu vám tady, co se bude letos nosit a co bude prostě IN. Já osobně jsem typ holky, která si jede to svoje, a jestli je to pravě trendy nebo ne, je mi úplně fuk...Tak fajn, teď trochu kecám. Docela mě zajímá móda, ale jenom kvůli tomu, že je to ve výloze označené jako 'NOVÁ KOLEKCE' ještě neznamená, že bych to nosila. A taky vím, na jaké ceny se můžu a nemůžu koukat. Rozhodně bych si nekoupila čistě bílé tričko za 600Kč. Nebo jinak, rozhodně by mi mamka nekoupila čistě bílé tričko za 600Kč. Snažím se nakupovat a oblíkat značkově, ale velkou část mého šatníku tvoří také SECOND HAND.
Ale zpět k tématu. Rozhodla jsem se sem přidat něco, co se bude letos nosit, co bude IN.

DŽÍNOVINA

Já osobně džínovinu nosím ráda. Hodí se ke všemu. Akorát nevím, ale šaty džínový jsem nikdy neměla. A co se týče sukní, na ty celkově nejsem.

TLUMENÉ BARVY

Taky něco pro mě. I když, většina věcí je pro mě. Mám ráda výrazné barvy, samozřejmě, jak u čeho. Tlumené barvy mám taky moc ráda, například na šatech nebo svetrech.

JAKO KLUCI

Vypadá to, že letos budeme vykrádat klukům šatníky. Volnější džíny, sáčko...Zkombinuj to s typickým dívčím doplňkem a vyraz ven se bavit a užívat života!

your help

13. dubna 2014 v 12:13 | *Lolly |  Ostatní
Takže:
Rozhodla jsem se vás zeptat, co byste chtěli jako příští článek, co byste tu pozměnili, jak byste to tu vylepšili...Prostě nějaké (jakékoliv) vaše nápady. Budu moc ráda, když mi pomůžete, jelikož nejsem moc zkušená blogerka.
S láskou vaše *Lolly♥

My Chemical Romance

9. dubna 2014 v 21:30 | *Lolly |  Hudba

Jak už jsem řekla v nominaci, poslouchám od každého něco. Ale tuhle skupinu prostě miluju!


My Chemical Romance (MCR neboli My Chem) byla 4členná rocková kapela z USA. Vznikli v roce 2001 a krátce po vzniku podepsali smlouvu s vydavatelstvím. V roce 2002 jim vyšlo první debutové album, díky nemuž získali davy fanoušků. O rok později vydali další CD, které bylo taky velice úspěšné! V roce 2006 natočili své 1. DVD "Life on the murder scene". Ve stejném roce vydali také desku "The Black Parade". V roce 2008 natočili druhé DVD s názvem "The black parade is dead!" v Mexiku. Skupina se rozpadla minulý rok 22.března. Je dost smutné poslouchat jejich písničky pořád dokola a přát si, aby se znova dali dohromady a nahráli další a další singly. Nebo jinak, aby se mně (nám) vrátili ZPĚT! Ale je to nejlepší rocková kapela, kterou znám. Jo, přiznávám se, moc jich neznám, ale z těch pár je na prvním místě!♥
Ještě přidávám video se singlem NaNaNa, který jsem od nich jako první znala. Jsem ráda, že o My Chem vím, že můžu jejich singly poslouchat pořád dokola a že po sobě zanechali tolik písniček, dvě DVD, několik alb a dalších věcí. Děkuju kamarádkám, kteří mi o nich řekly. Děkuju za všechno!! A My Chem vzkazuji (jo, je my jasný, že se to nikdy nedozví :D): Guys, you're best!^^
Tak jsem si vám tady trochu vylila srdíčko.
S láskou vaše *Lolly:)