Březen 2014

nominace

31. března 2014 v 20:35 | *Lolly |  Píšu
Ahoj!
Omlouvám se, že jsem se vám tak dlouho nevěnovala. Poslední dobou kašlu na školu, tak potřebuju alespoň projít. Jinak, kdo si všiml, Biezz mě nominovala. Jelikož moc blogerek neznám, omluvila jsem se Biezz a byla jsem tohoto úkolu zbavena. :D Jinak jestli chcete, klidně ty fakty napíšu. Rozhodně pište do komentů, jestli vás zajímám (nevím, jestli je to to vhodné slovo).
Mám sem dát fakty o mě?
Stačí napsat A nebo N. :) Nezabere vám to ani 10s.
S láskou vaše *Lolly

Austin Mahone

26. března 2014 v 15:18 | *Lolly |  Hudba
Austin patří už mezi ty známější zpěváky. Je mu 17 a žije v USA, kde se narodil. Proslavil se přezpívanou písní 'Mistletoe' od Justina Biebra roce 2011. Od té doby je to takový new JB. V roce 2012 vypustil na youtube svůj první vlastní singl '11:11'. Jako druhý, lépe hodnocený, byl singl 'Say Somethin'. Já vám sem hodím jeho nejnovější pecku 'Banga Banga', která se mně osobně strašně moc líbí! Užijte si ji, opravdu naladí na super náladu;)
Vaše *Lolly


Hvězdy nám nepřály

22. března 2014 v 14:08 | *Lolly |  Knihy
Hvězdy nám nepřály aneb nejvtipnější smutný příběh. Autorem je John Green. Já, když popisuju knihu, se do toho pokaždé zamotám. Proto vám sem napíšu, jak je ta kniha popsaná.
"Jemu je 17, jí 16. Potkají se a zamilují se do sebe. Ona má rakovinu v posledním stadiu, on ze souboje s rakovinou vyšel s amputovanou nohou. Ti dva se výborně doplňují, a navíc je spojuje osobitý pohled na život i na chorobu, která je postihla... Jejich společná cesta trvá jen pár měsíců a jako každý velký milostný příběh končí smrtí. Přesto kniha není o smrti. Je o lásce. O tom, že hrdinové nemusejí být zblízka takoví, jak jsme si je představovali, že svět není továrna na splněná přání a že opravdová statečnost nemusí vždycky zachraňovat lidstvo. O tom, že i za pár měsíc se dá prožít malá věčnost.
Originální a cotlivá knížka je napsána s mimořádným smyslem pro humor a sarkasmus a díky autorovu vyprávěčskému talentu má neuvěřitelně silné vyznení."
Musím přiznat, že mě ta knížka opravdu dostala. Není napsána tak, aby ji čtenář celou probrečel, ale aby se u ní hlavně zasmál. Díky autorovi jsem si dokázala naprosto živě představit, jaké to asi je. I když, co si budeme namlouvat. Kdo nezažije nějakou takovouhle nemoc, nikdy nepochopí, jaké to je. Musím také říct veliké díky, že vymyslel Augusta (toho 17tiletého kluka). Takovýhle kluk se jen tak nevidí. No, alespoň že existují knížky!
Rozhodně doporučuji přečíst. Já sama jsem tu knížku přečetla za den a půl... Mamka si jí chce taky přečíst. Mám sposty kamarádek, co je četly, včetně jejích maminek. Konečně můžu také "nenávidět" autora za to, že napsal jsen 5 knížek, z čehož jsou jen dvě přeloženy do češtiny. Snad se brzy přeloží i další, protoža já nejsem na angličtinu moc dobrá. :)
S pozdravem *Lolly :)

Alli Simpson

20. března 2014 v 20:36 | *Lolly |  Hudba
Něco málo o Alli... :) Alli je mladší sestrou slavnějšího bráchy Codyho Simpsona. Narodila se v Austrálii, teď žije v L.A. Právě si užívá focení jako modelka pro obuv Love Pastry. Ovšem nechce zůstat jen u modelingu. Chce být zpěvačka, ale hlavně herečka. Palec nahoru ode mě dostala díky jejímu vystupování, pozdravu pro české fans a songu Notice me, který je velmi chytlavý. No Alli, já ti rozhodně držím palce!...

...a tady je klip Notice me od Alli Simpson. :)


Podprsenka

19. března 2014 v 21:38 | *Lolly |  Návody
Tady máte další návod. Já ho rozhodně někdy zkusím, ale až si koupím obyčejnou černou za pár kaček. :D Snad se bude líbit. Když jo, přidám další návody. :)

Město z kostí

18. března 2014 v 21:46 | *Lolly |  Filmy
K tomuto filmu nemám co dodat. Moc se mi líbil, ale to je hlavně tím, že tyhle filmy (fantasy, sci-fi) prostě zbožňuju. Tak snad se bude také líbit. :)


džíny

17. března 2014 v 21:43 | *Lolly |  Návody

Myslím, že je to super nápad, jak vylepšit džíny :)
Budete chtít další návody? :) Piště do kometářů :)

ÚVOD

17. března 2014 v 21:35 | *Lolly |  Little me

Takže ahoj:)

Jmenuju se Terka, je mi 15, bydlím kousek od Prahy a tohle je můj nový blog. Dříve jsem měla blog s kamarádkou (www.fayness.blog.cz). Doufám, že se vám tu bude líbit. Rozhodně mi sem piště nápady a návrhy na to, co bych měla přidat. Budu štěstím bez sebe.
Vaše *Lolly